Başlangıç / Cep Telefonu / Ümraniye İphone Pil Değişimi

Ümraniye İphone Pil Değişimi

Ümraniye İphone Pil Değişimi

Ümraniye İphone pil değişimi ve orijinal yedek parça bulma işlemleri için en ekonomik ve cazip fiyatları sunan bir semttir. İphone markasının hemen her modellerinde üst düzey bir teknoloji vardır. Elbette ki bu denli büyük ve gelişmiş bir teknolojinin aktif olarak kullanılması için piller yani bir diğer adıyla da bataryalar olmazsa olmazlar arasında yerini alır. Apple markasının tüm modellerinde batarya değişimi sağlanarak, daha uzun süreli kullanım imkânı yaratmak söz konusu olabilir. Ancak tercih edilen bataryaların orijinal olmasına dikkat edilmesi şarttır. Batarya ne kadar orijinal olursa kullanım ömrü de o denli uzun olur. İphone kullanımlarında bazı hususlara dikkat ederek pil kullanım ömrünü de uzatmak mümkündür. Bunlar;

Ümraniye İphone Pil Değişimi
Ümraniye İphone Pil Değişimi
  • Ekran parlaklığını en üst seviyede kullanmamak
  • Telefonların Wifi bağlantılarını uzun süre boyunca açık tutmamaya özen göstermek. Kullanılmadığında Wifi bağlantısını kapatmak.
  • GPS ve GPRS uygulamalarını daha az kullanmak
  • 3G kullanılmadığında 3G’yi kapatmak
  • Arka planda çalışan uygulamaları kapatmak
Ümraniye İphone Pil Değişimi
Ümraniye İphone Pil Değişimi

Bu hususlara dikkat edilmesi telefon pil ömrünü uzatır. Ancak bir süre özellikle de üst düzey özelliklere sahip Apple telefon modellerinde pil değişimine gidilmesi gerekecektir. Çünkü akıllı telefonların teknik ve teknolojik özelliklerinin kullanımlarında güç bataryadan alınır. Batarya da zamanla kullanılamaz hale gelebilir. Böyle durumlarda batarya değişimi yapılarak, yeni bir telefon almaktan daha az ekonomik giderle sorunu çözüme ulaştırmak mümkün olacaktır.

İphone Pil Değişimi Ümraniye

İphone pil değişimi Ümraniye semtinde garanti kapsamında da gerçekleştirilebilmektedir. Batarya değişim işlemleri genellikle yüksek maliyetli işlemlerdir. Özellikle de yeni bataryanın orijinal olması durumunda standartların üzerinde bir rakam söz konusu olabilir. Ancak ortaya çıkan sonuç, yan sanayi bataryalara göre çok daha iyidir. Öyle ki İphone telefon modelleri garanti ve tüketici koruma yasaları kapsamında yer alıyorsa, pil değişimleri ücretsiz olarak gerçekleştirilebilmektedir. Cihazın garanti kapsamında olup olmadığını sorgulamak için İphone seri numarasının tuşlanması yeterli olacaktır. Ancak değişim sürecinde de dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Bu noktalar cihazın diğer aksanlarının zarar görmemesi açısından mutlaka bilinmelidir. İphone pil değişimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli noktaları şunlardır;

  • İphone ekranında çatlak vb. gibi sorunların olmamasına dikkat edilmelidir. Eğer böyle bir sorun söz konusu ise önce ekran değişiminin yapılmasına fayda olacaktır.
  • İphone telefon modellerinin garanti kapsamında olup olmadığına dikkat etmek.
  • İphone pil değişimlerinde seri numaralı ve orijinal ürünleri kullanmak.

Batarya akıllı cihazların en önemli parçasıdır. Cihazların birçok önemli işlevi yerine getirmesi için başrolü üstlenir. Bu nedenle de dikkatli bir şekilde değişim sağlanmasında fayda olacaktır. İphone tüm modelleri için pil değişim işlemlerinde Ümraniye bölgesinde yer alan firmaları tercih edebilirsiniz. Öyle ki bu bölgede hem daha uygun fiyatlar söz konusudur hem de garantili bir hizmet verilmektedir.

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Samsung A31

Samsung Galaxy A31 Ekran ve Pil Değişimi

SAMSUNG GALAXY A31 EKRAN VE PİL DEĞİŞİMİ -ÜMRANİYE-       Samsung Galaxy A31 cihazında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın!