Bilişim pasajı | Cep telefon | Tablet | Bilgisayar | Teknik Servis

bilgisayar tamiri ümraniye,

Bilgisayar Tamiri Ümraniye

Bilgisayar Tamiri Ümraniye semtinde çoğu teknik servisin hızlı bir şekilde yaptığı bir işlemdir. Bilgisayar tamiri yapan teknik servislerde uzman teknisyenler profesyonel aletlerle işlem yapmalıdır. Bilgisayarınızın klavyesi, ekranı, USB portları veya güç tuşu bozuksa herhangi bir teknik servise gidip tamir işlem sürecini başlatabilirsiniz. Tamir sürecini başlatmak için sizden iletişim numaranız istenir ve işlem bittiğinde sizinle iletişim kurulup tamirin bittiği bildirilir. Anakart tamiri gibi zor işlemleri gün içerisinde tamir etmek çok zordur fakat herhangi bir değişim işlemi güm içerisinde yapılabilir. Bilgisayar bakımı Ümraniye bölgesinde yapılan en iyi işlemlerden sadece bir tanesidir.

HP, Dell, Asus, Acer, Casper, Lenovo gibi laptop markalarının tamiri Ümraniye dahil İstanbul’un tüm semtlerinde yapılır. Bilişim Pasajı Bilgisayar Tamiri Ümraniye için en popüler yerlerden birisidir ve en profesyonel teknisyenlere sahiptir.

bilgisayar tamiri ümraniye,

İçindekiler

Laptop Tamiri Fiyatları

Ekran değişimi, batarya değişimi, güç tuşu değişimi, anakart tamiri gibi birçok hizmetin verildiği yerlerde Laptop Tamiri Fiyatları ucuz olmamakla beraber aşırı pahalı da değildir. Bilişim Pasajı, Ümraniye’nin sayılı en popüler ve en uzman teknisyenlere sahip teknik servislerinden birisidir.

Laptop tamirinin en önemli kısmı statik elektriğe dikkat ederek tamiri yapmak. Tamiri yaparken antistatik eldiven ve antistatik bileklik kullanılmasına önem gösteriniz. Bu gereçleri kullanmazsanız dizüstü bilgisayarınıza ciddi manâda zarar verebilirsiniz. Bu gereçleri kullandığınızda ne siz ne bilgisayarınız statik elektriğe uğramaz.

Bilgisayar Performansını Yükseltmek

Bilgisayar performansını yükseltmek için eğer boş RAM slotunuz varsa RAM sayısını artırarak bilgisayarınızın performansını artırabilirsiniz. Bilgisayarınızın performansı hâlâ yeterince iyi değilse HDD yerinde SSD takarak bilgisayarınızın performansını ciddi ölçüde artırabilirsiniz. Bunları yaparken bilgisayarınızın içini temizlemeyi unutmayın. Fan temizliği ve termal macun değişikliği 6 ayda bir yapılması gereken bir işlemdir eğer uzun süre bu işlemler yapılmazsa bilgisayarınız ciddi ölçüde yavaşlar ve kullanmaya başladıktan bir süre sonra mavi ekran hatası almaya başlarsınız. Bu işlemlerin hepsini oldukça makul fiyatlarla teknik servisimizde yaptırabilirsiniz.

Ümraniye Bilgisayar Tamiri Yapan Yerler

Ümraniye laptop tamiri telefon, bilgisayar, tablet gibi her türlü elektroniğinizin tamirini yapmaktadır. Kullanım veya üretim hatalarından kaynaklanan bilgisayar ve telefonlarınızın arızalarını tespit ederek kısa süre için de tamir işlemini yapmaktayız.

Bilgisayarlarımız zaman içinde arıza belirtileri vermektedir. Bakımı yapılmayan ve dikkatsiz kullanılan bilgisayarlarımıza kolayca virüs bulaşmaktadır. Çökmekte ve ana kartlar bazı durumlarda zarar görebilmektedir. Ümraniye bilgisayar tamiri yapan birçok servis bulunmaktadır. Fakat deneyimli ve bilgisayar gibi elektroniklerin tamirine hâkim bir servis nadir bulunmaktadır.

Bilgisayar, dizüstü, tablet veya telefonlarınızda meydana gelen ekran kırılması sorunu, ısınma sorunu, bilgisayarınızın yavaşlaması, kasması ve benzeri sorunları garanti sunarak tamir etmekteyiz. Pasajımızda bu tür aletlerle ilgili arızaların tümüne bakmaktayız. Masaüstü bilgisayarlarınızda kasanın temizliğinin yapılmaması, çok fazla toza ve kire maruz kalan, darbe alan veya farklı teknik sorunlardan kaynaklı olarak bilgisayar parçalarınızın bozulması mümkün olmaktadır.

Fakat kimi zaman ise üretim kaynaklı olarak bilgisayarlarımızda aynı şekilde telefon ve tabletlerinizde üretim hatalarından dolayı bozulmalar olmaktadır. Biz ise pasaj olarak sorun neyden kaynaklanırsa kaynaklansın kısa süre içerisinde tamir ederek müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlamaktayız.

Ümraniye Bilgisayar Tamiri Servisleri

Bir bilişim pasajı olarak aletlerinizde marka ayrımı yapmadan tamir işlemimizi yapmaktayız. Ayrıca müşterilerimize parça temini de sağlamaktayız. Iphone telefon bataryası, kırılan ekran, pil değişimi gibi işlemleri yapmaktayız. Özellikle gün içinde en sık kullandığımız parçalardan biri olan telefonlarımız günlük koşturmaca da çok fazla darbeye, düşmeye ve hasara maruz kalabilmektedir. Bunlar dışında Ümraniye bilgisayar tamiri uzun saatler elimizin altında olan ve neredeyse tüm işlerimizi kolayca halledebilme imkânı sunan bilgisayarlarımızın bu yoğun kullanım sebebi ile bozulmaları mümkün olmaktadır. Ümraniye bilgisayar bakımı gerekli durumlarda yapılmadığında bilgisayarın iç kısımlarına kadar ilerleyen yabancı cisimler zaman içinde çeşitli hasarlara sebebiyet vermektedir.

bilgisayar tamiri ümraniye,

Pasajımızda Samsung, Iphone gibi markaların servis hizmeti de verilmektedir.  Son derece yüksek rakamlara satılan bu teknolojik aletlerin bozulması durumunda tamire vereceğimiz servisi çok iyi seçmemiz gerekmektedir. Güven vermeyen yerlerden uzak durulmalıdır. Çok hareketli bir piyasa olan bilgisayar telefon tamirciliğinde en önemli adım sorununuzu doğru tespit edebilen tamirin nasıl yapılacağı ile ilgili net bilgi veren bir servisle anlaşmaktır. Ümraniye bilgisayar bakımı yine pasajımızda vermekte olduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır.

Ümraniye Bilgisayar Tamiri Maliyetleri

Bilgisayar tamiri zor bir işlem olarak bilinmektedir özellikle bilgisayarınızdaki hasarın oranı büyük ise uğraştırıcı ve masraflı olabilmektedir. Ümraniye bilgisayar tamiri servisi olarak bizler tamirin mümkün olduğu kurtarılabilir parçalarda müşterilerimize piyasa ortalamasını aşmadan uygun bir fiyat çıkarmaktayız.

Önceliğimize müşteri memnuniyetini koyarak mağduriyet yaşanmadan belirlenen tarih aralığında müşterilerimizin tamir işlemlerini yapmaktayız. Ümraniye bilgisayar tamiri fiyatları ise hasarın boyutuna, neyden kaynaklandığına ve bilgisayarınızın modeline göre değişmektedir.

Bilgisayar tamiri yaparken eğer hasar kart, kasa veya ekran gibi alanlardaysa her parçayı dikkat ve özenle tamir etmekteyiz. Tüm teknik servis hizmetlerimiz için ise garanti hizmeti vermekteyiz. Ümraniye bilgisayar tamiri fiyatları diğer teknik servislere göre pasajımızda daha makul fiyat aralıklarında değişmektedir. Küçük bir işlemden büyük meblağlar isteyen servislerin aksine doğru fiyatlandırma yaparak müşteri sayımızdaki artışı da istikrarlı bir şekilde yükseltmekteyiz. Ümraniye bilgisayar tamiri servisi olarak bakım onarım, ssd değiştirme ram model yükseltme gibi birçok işlemi yapmaktayız.

Ümraniye Bilgisayar Tamiri Hizmetimiz

Hizmetlerimiz içinde talep etmeniz halinde sökülerek bilgisayar iç temizliği de yapılmaktadır. PC tamirlerinde en küçük parçanın bile hasar almaması için dikkatle çalışılmaktadır. Bilgisayar yazılım ve donanım programlarına sahip çalışanlarımız ile sorunlarınıza hızlı çözümler bulmaktayız. Ümraniye bilgisayar tamiri doğru analiz yapan ve bu yönde tamir işlemine başlayan donanımlı elemanlarla çalışmaktadır.

Tamir için teslim ettiniz aletlerinizi haftalarca işleme sokmayan tamir işlemini halledemeyen servislerin aksine müşterilerimize verdiğimiz tarih aralığını aşmamaya büyük özen göstermekteyiz. Ümraniye bilgisayar tamiri işiyle uğraşan bir pasaj olarak hızlı olmayı ve hata yapmamayı binlerce lira döktüğünüz bu cihazları en iyi duruma getirerek sizlere teslim etmeyi önemsemekteyiz.

Yıllardır bu işle uğraşan elemanlarımız ile bize gelen her cihazın sorununu detaylı bir inceleme sonrası tespit edebilmekteyiz. Tamir işleminin en önemli adımı olan sorunu tespit etme evresine titizlikle yaklaşmaktayız. Ümraniye bilgisayar tamiri işinde yıllarını geçirmiş, hız ve çözüm odaklı çalışan ve müşteri memnuniyetini önemseyen bir servis olarak bilinmekte, çalışmalarımıza bu anlayışla devam etmekteyiz.

İlginizi çekebilir: Ümraniye Bilgisayar Servisi

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın!
WhatsApp chat