Bilişim pasajı | Cep telefon | Tablet | Bilgisayar | Teknik Servis

Ümraniye bilgisayar servisi,

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Ümraniye bilgisayar servisi; kişi, yazılım ve eskimeye bağlı arızalarda size yardımcı olacak en doğru servistir. Servisimiz bilgisayarda olabilecek her türlü donanımsal ve yazılımsal sorunların yanında birçok hizmet de vermektedir.

Ümraniye bilgisayar servisi, arızaların yanı sıra anakart, led ekran, ekran kartı, ram, şarj adaptörü gibi ek parça onarımı ve değişimi yapmaktadır. Kırılan veya çatlayan ekranlar görüntü açısından aksamalara sebep verebilir. Kullanım performansınızı olumsuz yönde etkilen bu durum için sorunlu cam laptop LCD ile değiştirilmektedir.

Aynı şekilde kötü kullanım, kimyasal eskime veya elektrik kaynaklı sorundan zarar gömüş piller için değişim yapılır. Bununla birlikte servisimiz de tüm bilgisayar markalarına göre şarj adaptörü de bulunmaktadır.

Ümraniye bilgisayar servisi içerisinde yeni nesil tüm marka bilgisayar parçaları bulunmaktadır. Bunun yanında eski model bilgisayar parçaları için de servis yetkililerimizle görüşebilirsiniz. Ayrıca dizüstü ekran kartı ve anakartı servisimiz bünyesinde garantilidir.

Hayatımızın her anında kullandığımız bilgisayarlar hassas ürünlerdir. Dolayısıyla arıza ve parça değişimi durumlarda iyi iş geçmişine sahip kurumsal bir yeri tercih etmelisiniz. Aksi halde kısa sürede tekrar arızalanmalar meydana gelecektir.

Ümraniye bilgisayar servisi,

İçindekiler

Ümraniye Bilgisayar Servis Firmaları

Evde, işte, okulda kısaca hayatımızın her anında ihtiyaç duyduğumuz bilgisayarların arıza vermesi durumunda hayat akışımız aksıya bilir. Bu aksamaların yaşanmaması için kurumsal bir servisten yardım alabilirsiniz. Ümraniye bilgisayar tamiri arızalı bilgisayarınızı en kısa sürede tamir edip size teslim edecektir.

Bilgisayar tamiri kadar nereye tamir ettireceğiniz de önem taşımaktadır. İş ahlakına ve yetkinliğine sahip olmayan servis yerleri cihazınızı tam olarak tamir edemeyecek hatta daha kötü olmasına sebep verecektir. İş ahlakına sahip olmayan kurumlar özellikle cihaz temizliği ve parça değişimi gibi durumlarda yeni parça ile eski parça değişimi yapılmaktadır.

Böyle durumlar yaşamamak için gitmeden önce servis geçmişini araştırmanız gerekmektedir. Seçeceğiniz servisin kurumsal, yeterli donanıma sahip ve bu konu hakkında uzman kişiler olmasına dikkat etmelisiniz. Ümraniye bilgisayar servisi uzman kadrosu ve sağlam geçmişi ile cihazlarınızı kısa sürede tamir edip teslim etmektedir.

Ümraniye bilgisayar servisi, bilgisayar tamiri ve parça değişimi yapmanın yanı sıra format atma, fan onarım ve bakımı da yapmaktadır. Ayrıca veri kurtarma, program kurulumu, kurtarma ve genel bakım hizmetleri de verilmektedir.

Ümraniye Bilgisayar Tamiri Fiyatları

Ümraniye bilgisayar servisi fiyatları yapılacak olan işleme ve arızanın büyüklüğüne göre değişim göstermektedir. Örneğin işletim sisteminin hata vermesi durumunda işletimin sisteminin ve programların yeniden yüklenmesi ortalama olarak 75 TL civarıdır.

Aynı şekilde sorun giderme ve virüs temizleme işlemi de ortama 75 TL civarıdır. Ancak server kurulumu ve bilgi kurtarma gibi kompleks işlemlerin fiyatı çok daha yüksektir. Ümraniye bilgisayar servis numarası ile yetkili kişiler ile görüşerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunun yanında çöken bilgisayarınızdaki veri kurtarma işlemi ortalama 60 TL civarı bir ücret ödeyerek bilgileriniz harici bir diske kopyalatabilirsiniz. Ayrıca dosyalarınız için gerekli ise 80TL civarı ücret ödeyerek fort attırabilirsiniz. Vergi, cihaz fiyatındaki artış gibi etmenlerde fiyatı etkileyen unsurlardandır.

Ümraniye servis numarası ile telefonla ya da yüz yüze görüşerek bilgi alabilirsiniz. Böylece size ve bütçenize en uygun fiyatla cihazlarınızı tamir, onarım ve kurulum hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Ümraniye bilgisayar servisi,

Ümraniye Bilgisayar Servisi Hizmetimiz

 Bilgisayar servisimiz,  bilgisayar arızalarında onarım ve bakımın yapmanın yanı sıra parça değişimi de yapmaktadır. Laptop, masaüstü ve oyun bilgisayarı fark etmeksizin tüm marka ve bilgisayar çeşitlerinde hizmet verilir. Ümraniye bilgisayar servisi numaraları ile araştırma yaparak sizde aradığınız hizmeti bulabilirsiniz.

Sorunlu bilgisayarlarda öncelikle arıza tespiti yapılmaktadır. Daha sonra müşterinin bilgisi dâhilinde gerekli onarım veya değişim işlemi ile kısa sürede cihaz sahibine teslim edilmektedir. Bunun yanında yeni alınan bilgisayarlarda kurulum ve program kurma hizmeti de verilmekte.

Ayrıca format atma, çökmüş bilgisayardan bilgi kurtarma, kırık ekran değiştirme gibi ek hizmetlerde verilmektedir. Şarj etme, ısınma ve ani kapanma gibi durumlar için de Ümraniye Bilgisayar servisi numaraları hakkında araştırma yapabilirsiniz.

Ümraniye bilgisayar tamiri uzman kadrosu, geniş bilgi birikimi ve donanımı sayesinde cihazlarınızı kısa sürede tamir edip size teslim edecektir. Böylelikle zaman kaybından dolayı işlerinizde aksamanın da önüne geçilecektir.

İlginizi çekebilir: Ümraniye Bilgisayar Tamiri Teknik Servis

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın!
WhatsApp chat