Başlangıç / Cep Telefonu / Xiaomi Mi Note 10 Lite Tamiri
Xiaomi Mi Note 10 Lite

Xiaomi Mi Note 10 Lite Tamiri

Xiaomi Mi Note 10 Lite Tamiri

 

Xiaomi Mi Note 10 Lite

 

Xiaomi Mi Note 10 Lite tamiri profesyonel ekipmanlar ve alanında uzman kişiler tarafından yapılmakta testleri yapılıp size teslim edilmektedir. Güncel telefon olmasından ve güncelleme aldığından dolayı tutulan bir telefondur ve performans konusunda sizi üzmez ve çerçevesiz ve çizilmeye dayanıklı ekran teknolojisi kullanılmıştır. İşlemci Qualcomm Snapdragon 730G 2.2GHz hızındadır, 64GB ve 128GB hafızalı,  6GB ve 8GB ramli modelleri bulunmaktadır.

Dört farklı kamera ile dizayn edilmiş olan ürün, profesyonel fotoğraflar çekebilmenize imkân tanıyor. 64 MP değerindeki ana kamerası, yapay zekâ desteği sayesinde her senaryoya uygun çekimler yapabilmenizi sağlıyor. Portre Modu, PDAF, hızlı odaklama, otomatik odak, panorama, LDAF, yüz algılama ve seri çekim gibi özellikler ile donatılmış olan ana kamerası, kaliteli işlere imza atmanıza sağlar. 8MP çözünürlükteki ikinci kamerası ise geniş açılı fotoğraflar çekebilmenizi mümkün kılıyor. 5 MP değerindeki makro çekim kamerası ve yine 2 Mp değerindeki derinlik algısı kamerası, telefonu profesyonel bir fotoğraf makinesi gibi kullanmanızı sağlar. 30 fps değerinde 4K Ultra HD videolar çekebilmenizi sağlayan ürün, sevdikleriniz ile geçirdiğiniz anları ölümsüzleştirmenize izin veriyor.

 

Ümraniye Xiaomi Cep Telefonu servis hizmetleri kapsamında, aksan değişimi ve yazılım problemleri kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılmaktadır. İstanbul genel olarak ekonomik anlamda yaşanması en maliyetli şehirler arasında yer alıyor. Burada yaşayan insanların olası telefon arızalarını gidermeleri için genellikle ekonomik anlamda da çok uygun olan Ümraniye Cep Telefonu servislerini tercih ettikleri görülmektedir. Ümraniye bölgesinde telefon tamiri yaptırmak isteyenler internet üzerinden ve servislerin online sayfaları üzerinden gerekli tüm iletişim bilgilerine ulaşmaları mümkündür ve özellikle de Xiaomi telefonlar için Bilişim Pasajını tercih edebilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 10 Lite cihazında en sık karşılaşılan sorunlar şunlardır;

Yakınlık sensörünün düzgün bir şekilde çalışmaması.

Telefonu mobil veride kullanırken aşırı ısınması.

Arayüzde çok donma ve kasma meydana gelmesi.

Ana ekranda bazen uygulama simgelerinin gözükmemesi.

 

 

Sistem Nasıl Çalışır ?

sistem nasıl işler

 

İletişim Bilgileri

Adres : Atatürk Mah. Güler Sok.  No:9/A Ümraniye/ İstanbul

Gsm : 0555 978 52 36

 

       Diğer Web Sitelerimiz

Tamir Pasajı      –      Bilgisayar Alışveriş

 

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone

Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone

İçindekiler1 Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone 1.0.0.1 iPhone Ekran Değiştirme1.0.0.2 iPhone Pil Tamiri Hizmeti Ümraniye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın!