Başlangıç / Cep Telefonu / Xiaomi Mi 9 Ekran ve Pil Değişimi

Xiaomi Mi 9 Ekran ve Pil Değişimi

Xiaomi Mi 9 Ekran ve Pil Değişimi

 

Xiaomi Mi 9

 

Xiaomi Mi 9 ekran ve pil değişimi Bilişim Pasajında profesyonel ekipmanlar ile alanında uzman kişiler tarafından yapılır. İşlem bittikten sonra kontrolleri yapılır ve müşteriye teslimat gerçekleştirilir. Xiaomi Mi 9 hem fiyatıyla hem de performansıyla gayet ideal bir telefondur. Hafıza olarak 128GB hafızada 6GB ve 8GB ram, 64GB hafızada 6GB ram bulunmaktadır. İşlemci olarak Qualcomm Snapdragon 855 2.84GHz hızında işlemci bulunmaktadır. AMOLED Damla Çentikli Ekran kullanılmaktadır. Kamera çözünürlüğü 48 MP, ikinci kamera 16 MP, üçüncü kamera 12 MP, ön kamera ise 20 MP‘dir. Mi 9‘un 3300 mAh pili sevdiğiniz şeylere daha fazla zaman ayırmanıza olanak tanırken, 27W‘a kadar Hızlı Şarj özelliği daha kısa sürede daha fazla şarj sağlar.

 

Xiaomi Mi 9

 

Xiaomi Mi 9 cihazında en sık karşılaşılan sorunlar şunlardır;

  • Sıklıkla şebeke problemleri yaşanması.
  • Cihazı kullandıkça şarj ömrünün hızlı bir şekilde azalması.
  • Donma ve kasma sorunları.
  • Ekranın çabuk çizilmesi.

 

Xiaomi Mi 9

 

Ümraniye Xiaomi Cep Telefonu servis hizmetleri kapsamında, aksan değişimi ve yazılım problemleri kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılmaktadır. İstanbul genel olarak ekonomik anlamda yaşanması en maliyetli şehirler arasında yer alıyor. Burada yaşayan insanların olası telefon arızalarını gidermeleri için genellikle ekonomik anlamda da çok uygun olan Ümraniye Cep Telefonu servislerini tercih ettikleri görülmektedir. Ümraniye bölgesinde telefon tamiri yaptırmak isteyenler internet üzerinden ve servislerin online sayfaları üzerinden gerekli tüm iletişim bilgilerine ulaşmaları mümkündür. Özellikle de Xiaomi telefonlar için Bilişim Pasajını tercih edebilirsiniz.

 

Xiaomi Mi 9

Xiaomi mi 9 cihazında yapay zeka destekli Game Turbo modu sayesinde oyunlarda işlemcinin performansı otomatik olarak artırılabiliyor. Gorilla Glass 6 ile korunan söz konusu bu AMOLED ekran ayrıca,  HDR10 teknolojisini destekliyor. Oyun modu ve gece modu gibi yenilikleri de beraberinde getiren bu ekran, ayrıca parmak izinizi okuyabiliyor.

 

 

Sistem Nasıl Çalışır ?

sistem nasıl işler

 

İletişim Bilgileri

Adres : Atatürk Mah. Güler Sok.  No:9/A Ümraniye/ İstanbul

Tel : 0216 335 58 57  Gsm : 0555 978 52 36

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Samsung A31

Samsung Galaxy A31 Ekran ve Pil Değişimi

SAMSUNG GALAXY A31 EKRAN VE PİL DEĞİŞİMİ -ÜMRANİYE-       Samsung Galaxy A31 cihazında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın!