Başlangıç / Cep Telefonu / Xiaomi Mi 10T Pro Ekran ve Pil Değişimi
Xiaomi Mi 10T Pro

Xiaomi Mi 10T Pro Ekran ve Pil Değişimi

Xiaomi Mi 10T Pro Ekran ve Pil Değişimi

 

Xiaomi Mi 10T Pro

 

Xiaomi Mi 10T Pro Batarya Değişimi

Mi 10T Pro cihazı 5000mAH güçlü bir bataryaya sahip fakat bu bataryada her batarya gibi bir süre sonra ömrünü bitirir ve bataryanın değişmesi gerekir. Batarya değişimlerinde cihaza hiçbir şekilde format atılmaz dolayısıyla bilgilerinizi kaybetmemiş olursunuz.

 

Xiaomi Mi 10T Pro Ekran Değişimi

Mi 10T Pro ekran değişiminin ardından cihazınızın performansı artar. Cihazınızın dokunmatik hızı ve hassasiyeti ile ekran görüntü ve çözünürlük kalitesi ilk günkü haline geri döner. Ekran değişiminde cihaza format atılmaz. Telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, fotograflar, kişisel ayarlarınız ve uygulamalarınız silinmez.

 

Xiaomi Mi 10T Pro

 

Ümraniye Xiaomi Cep Telefonu Tamiri, her model cihazların onarımı ve parça değişiminde profesyonel bir performans sergilemektedir. Güney Kore tarafından üretilen Android işletim sistemine sahip bu akıllı cihazlar, tüm dünyaya hızlı bir şekilde devam etmektedir. Büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan cep telefonları, elektronik anlamda da oldukça sağlam bir teknolojiye sahip! Günlük yaşamın vazgeçilmezleri arasında yerini alan Xiaomi cep telefonları, Türkiye’de de yoğun talep görmektedir. Ümraniye Xiaomi cep telefonu tamir firmaları, model fark etmeksizin meydana gelen arızalanmaları en kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılmasında aktif rol oynamaktadır. Xiaomi telefonlarda en sık meydana gelen arızalar şu şekildedir;

  • Telefonun kendi kendine açılıp kapanması
  • Şarj soketinin bozulması
  • Telefon bataryasının çabuk bitmesi
  • Wifi etkinleştirildiğinde telefonun donması
  • Ekran kırılması
  • Donma ve kasma problemleri

 

Xiaomi Mi 10T Pro

 

Xiaomi Mi 10T Pro Ekran ve Pil Değişimi profesyonel ekipmanlar ile alanında uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Xiaomi Mi 1oT Pro özelliklerinden dolayı tercih edilmektedir. Ekran Teknolojisi olarak IPS LCD teknolojili ekran tercih edilmiştir. 128GB ve 256GB Hafızalı versiyonlarında 8GB RAM kullanılmıştır, İşlemci olarak Qualcomm Snapdragon 865 2.84GHz İşlemciye yer verilmiştir. Ana kamera çözünürlüğü 108 Mp, ikinci arka kamera 13 Mp, üçüncü arka kamera 5Mp, ön kamerada ise 20Mp tercih edilmiştir.

 

Cihazımı Size Nasıl Gönderebilirim ?

Arızalı cihazınızı ücretsiz olarak Bilişim Pasajına gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan cihazınız uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde tamiri yapılır ve sizlere tekrar ücretsiz olarak geri gönderimi sağlanır, eğer bizden memnun kaldıysanız yorum yapmanızı öneririz.

 

 

Sistem Nasıl Çalışır ?

sistem nasıl işler

 

İletişim Bilgileri

Adres : Atatürk Mah. Güler Sok.  No:9/A Ümraniye/ İstanbul

Tel : 0216 335 58 57  GSM : 0555 978 52 36

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone

Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone

İçindekiler1 Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone 1.0.0.1 iPhone Ekran Değiştirme1.0.0.2 iPhone Pil Tamiri Hizmeti Ümraniye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın!