Başlangıç / Cep Telefonu / Xiaomi Ekran Değişimi Ümraniye
Xiaomi Ekran Değişimi Ümraniye

Xiaomi Ekran Değişimi Ümraniye

Xiaomi Ekran Değişimi Ümraniye

Xiaomi ekran değişimi, Xiaomi ekran üzerinde meydana gelen hasarlar sonucu dokunmatik özelliğinin kaybolması veya kırıklar sebebiyle telefonda kötü bir görüntü oluşması söz konusu olabilir. Bilişim Pasajı olarak Xiaomi ekran değişim işlemlerini profesyonel ekipmanlar ile uzman personelimizle gerçekleştirmekteyiz.

Xiaomi Ekran Değişimi Ümraniye

 

Xiaomi Ekran Değişim Fiyatı

Xiaomi ekran değişim fiyatı için Bilişim Pasajı web sitemizde yer alan telefon marka model bilgisi girerek bilgi alabileceğiniz gibi ayrıca iletişim kanallarından model bilgisini iletmeniz durumunda fiyat bilgisi size bildirilecektir.

Ekran Değişiminden Sonra Bilgilerim Silinir mi?

Xiaomi ekran değişim işlemi donanımsal arızalar içerisinde yer almaktadır. Parça değiştirildikten sonra kontroller yapılır ve kişisel bilgilerinize erişilmeden teslim edilir. Diğer donanımsal arızalarda olduğu gibi telefonunuzun içeriğine dokunulmamaktadır.

Ekran mı Değişmesi Gerekiyor Cam mı?

Ümraniye Xiaomi cam değişimi ile ekran değişimi birbirinden farklı iki durumdur. Xiaomi cam değişimi çatlak, çizik problemlerinde yapılmaktadır. Xiaomi ekran değişimi ise oluşan hasarlar nedeniyle dokunmatik sisteminin çalışmaması sorunu olan telefonlarda yapılması gereken işlemlerdendir.

Ekran Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Bilişim Pasajı bünyesindeki servis personelimiz tarafından gerçekleştirilen Xiaomi ekran değiştirilmesi işlemi ortalama 20 ve 30 dakika gibi bir süre almaktadır.

Orijinal Ekran İle Yan Sanayi Ekran Arasındaki Farklar Nelerdir?

Xiaomi orijinal ekran ve A kalitedeki yan sanayi ürün arasında pek fark olmamaktadır. İsteyen müşterilerimiz orijinal parça yerine yan sanayi ekranı tercih etmeleri hâlinde kırık ekran yan sanayi ekranla değişmektedir. Yeni ekranın orijinal veya yan sanayi olucağını siz belirlersiniz.

Samsung Ekran Değişimi Ümraniye

 

Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Xiaomi ekran değişimi yapıldıktan sonra müşteri kaynaklı sorunlar haricinde 6 ay garanti hakkınız vardır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilişim Pasajı – Xiaomi Ekran Özel Servisi

Xiaomi ekran değişim işlemi alanında uzman teknik servisimizce kısa sürede yapılmaktadır. 20 yıllık tecrübe ile sizlerin uygun fiyata kaliteli hizmet almanızı sağlayarak müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz.

Bu kapsamda 6 ay garantili olarak Xiaomi telefonunuzun ekran değişim işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Diğer Web Sitelerimiz;

Tamir PasajıBilgisayar Alışveriş

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone

Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone

İçindekiler1 Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone 1.0.0.1 iPhone Ekran Değiştirme1.0.0.2 iPhone Pil Tamiri Hizmeti Ümraniye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın!