Başlangıç / Cep Telefonu / iPhone / Ümraniye İphone

Ümraniye İphone

Ümraniye İphone

Ümraniye İphone tamiri ve onarımı konusunda Apple kullanıcılarının en çok tercih ettiği semtlerden biri olmuştur. Apple markası bilindiği gibi son zamanlarda adeta bir dünya devi haline gelmiştir. Hem ülkemizde hem de dünyada bu markaya ait akıllı cep telefonları sıkça tercih ediliyor. İlgili markaya ait ürünlerin bu denli tercih edilmesindeki ana neden ise şüphesiz ki kendisine ait bir işletim sisteminin olmasıdır. IOS işletim sistemi Android işletim sistemine sahip olan cihazlara göre çok daha kapalı bir sistem olarak tanımlanabilir. Bu da Apple marka İphone telefon modellerinin özellikle de yazılımdan kaynaklanan sıkıntılarda tamir sürecinin çok daha uzun sürmesine ya da daha zor olmasına neden olabilmektedir. Ümraniye İphone yetkili teknik servis firması aracılığı ile hem kullanıcı kaynaklı arızalanmalarda hem de üretimden kaynaklanan arızalanmalarda kısa süre içerisinde çözüme ulaşılması kaçınılmaz olacaktır. Apple teknik servisleri aracılığı ile gerçekleştirilen değişim işlemleri şu şekildedir;

  • İphone markasına ait tüm modellerin ekran ve cam değişimlerinin sağlanması
  • İphone markasına ait tüm modellerin bozulan şarj soketlerinin orijinal parça ile değiştirilmesi
  • İphone markalı tüm telefonların ana kartının değiştirilmesi
  • İphone ses tuşu değişimi
Ümraniye İphone
Ümraniye İphone

İphone teknik anlamda kusursuz bir cihaz olsa da genel olarak üretimden kaynaklanan bazı arızalanmalar ile karşı karşıya gelinmesi mümkündür.  Bu nedenle teknik servis hizmeti alırken mümkün olduğunda alanında deneyimli ve profesyonel teknisyenlerin çalıştığı firmaları seçmek çok daha doğru olacaktır.

İphone Ümraniye

İphone Ümraniye cep telefonu servis
İphone Ümraniye cep telefonu servis

İphone Ümraniye cep telefonu servis hizmeti kapsamında hemen her türlü arızalanma ve yedek parça ile değişim işlemleri bulunmaktadır. Yedek parça değişim işlemlerinde özellikle de Apple markasında çok titiz davranmak gerekiyor. Çünkü İphone içerisinde yer alan IOS yazılımı nedeniyle ya da diğer parçaların birbirleri ile çalışma sistemlerinden dolayı yan sanayi ürün kullanımında yeni sorunlar meydana gelmektedir. İphone markalı telefonlarda cam değişimi konusunda ayrı bir hassasiyet sergilenmelidir. Çünkü takılan cam kimi zaman ekrana tam olarak oturtulamamaktadır. Ayrıca cam yani ekran değişimi son derece maliyetli bir iştir. Ümraniye bölgesinde faaliyet gösteren firmaların büyük bir kısmı hem orijinal parça ile ekran değişimi yapmaktadır hem de müşterilerine diğer birçok firmaya nazaran daha iyi fiyat imkânı sunmaktadır. İphone Ümraniye teknik servis ekiplerine internet üzerinden iletişim bilgilerini temin ederek ulaşım sağlanabilmektedir. İphone cam değişim işlemlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar ise şu şekildedir;

  • Ekran vidalarını sökerken teknolojik donanımlardan faydalanılmalıdır. Çünkü Apple markalı cihazlar diğer birçok cihaza göre ekran bölmesinde çok daha fazla vida barındırır. Vidaların sökülmesi aşamasında ekrana zarar verme durumu söz konusu olabilir.
  • Ekran başarılı bir şekilde söküldükten sonra iç bölmede yer alan girişlerin doğru bir şekilde bağlanarak yeniden monte edilmesi gerekmektedir.

Ekran değişim işlemi ortalama 1 saat sürmektedir. Ancak bu alanda deneyimsiz olan firmalar daha uzun sürede değişim sağlamaktadır.

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Iphone 11 pil ekran tamiri

Iphone 11 Pil Ekran Değişimi Ümraniye

İçindekiler1 Iphone 11 Pil Ekran Değişimi Ümraniye1.1 Iphone 11 Batarya sorunu ?1.2 Iphone 11 Batarya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın!