Başlangıç / Cep Telefonu / iPhone / Ümraniye İphone X Ekran Değişimi

Ümraniye İphone X Ekran Değişimi

Ümraniye İphone X Ekran Değişimi

Ümraniye İphone X Ekran Değişimi
Ümraniye İphone X Ekran Değişimi

Ümraniye İphone X ekran değişimi için profesyonel hizmet almak için ideal bir bölgedir. Teknik ve donanım özellikleri üst düzey olan Apple cihazlarının tamir ve onarım işlemleri birçok akıllı cihaza göre çok daha zordur. Özellikle de Apple markasının İphone X modeli son zamanlarda çok büyük bir kitlenin ilgisini çekmiş ve milyonlara varan kullanıcı elde etmiştir. Teknolojik anlamda her ne kadar kusursuz üretilmiş cihazlar olsa da İphone X modellerinde de kullanıcılardan kaynaklanan ya da üretimden dolayı meydana gelmiş bazı sorunlar söz konusu olabilmektedir. İstanbul’un en kalabalık semtlerinden olan Ümraniye bölgesinde İphone X tamiri konusunda uzman teknisyenler bulunmaktadır. Burada yazılım hataları, yedek parça değişimi ve diğer tüm işlemlerin kısa sürede tamamlanması mümkündür. İphone X modellerinde kullanıcıların en sık karşılaştığı sorunlar şunlardır;

 • Face ID çalışmıyor hatası
 • Çeşitli Ekran Sorunları; Renk kayması, yeşil çizgi ve ekranın normalden daha yoğun derecede ısınması
 • Dokunmatik ekran gecikmesi, telefon görüşmelerinde aksaklıkların yaşanması
 • Kablosuz şarj sorunları
 • Yüksek seste hoparlör kısmından cızırtı gelmesi
 • Çökme, donma ya da yanıt vermeme
 • Ekran zedelenmeleri
 • Şarj soketinin bozulması
İphone X Ekran Değişimi Ümraniye
İphone X Ekran Değişimi Ümraniye

Bu hatalardan kimileri kullanıcı kaynaklı olsa da birçoğu üretimle alakalıdır. Üretim yani fabrika çıkışı sorunlu olarak meydana gelmiş olan arızaların çözümlenmesinde garanti seçeneğinin kullanılması mümkündür. Kullanıcılardan kaynaklanan hatalarda ise garanti kapsam dışı kalacaktır.

İphone X Ekran Değişimi Ümraniye

İphone X ekran değişimi Ümraniye bölgesinde garantili hizmet kapsamında gerçekleştirilmektedir. Yani kullanıcılar aldıkları teknik destek sonrasında da cihazlarını bir süre boyunca garanti altına almaktadırlar. İphone X modellerinde bilindiği gibi Home tuşu bulunmuyor. Ekranın her bir bölmesi dokunmatik olarak çalıştığından tercih edilen yeni ekran yedek parçasının da mutlaka orijinal ve Apple seri numarasına sahip olması gerekmektedir. Yan sanayi ekranlar İphone X modelleri için sağlıklı bir kullanım olanağı yaratmaz. Ayrıca ekranı hem sökerken hem de takarken cihazın diğer aksanlarına zarar vermemek için vida sökümü esnasında da makine kullanımı yapılması önerilmektedir. İphone X ekran değişimi şu şekilde yapılmalıdır;

 • İphone X ekran değişimlerinde ilk olarak cihazın darbeler nedeniyle yeni bir arıza meydana getirip getirmediği incelenmektedir.
 • Ardından kırık İphone X ekranı otomatik cihazlar ile yerinden başarıyla çıkarılır.
 • Yeni ve orijinal ekranın giriş alanları ilgili bölmelere yerleştirilir.
 • Yeni ekran takılır ve vidalar kapatılır.
 • Ekran değişim işlemlerinin tamamlanmasının ardından tüm kontroller gerçekleştirilir.
 • Müşteri teslimatı gerçekleştirilir.

Ümraniye İphone X servisi hem hızlı ve hem de oldukça güvenilir bir firmadır. Değişim işlemleri sonrasında garanti verilmektedir. Orijinal ekran ile değişim yapıldığından ilerleyen süreç içerisinde yeni arızalanmaların önüne de geçilmiş olacaktır. Ekran değişiminden sonra ekran koruyucu takılarak cihaz sahiplerine teslim edilmektedir. İphone X ekran değişimi için Ümraniye firmamıza iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Iphone 11 pil ekran tamiri

Iphone 11 Pil Ekran Değişimi Ümraniye

İçindekiler1 Iphone 11 Pil Ekran Değişimi Ümraniye1.1 Iphone 11 Batarya sorunu ?1.2 Iphone 11 Batarya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın!