Başlangıç / BİLGİSAYAR 2. EL / Ümraniye 2. El Bilgisayar ve Notebook  Alım Satımı
Ümraniye 2. El Bilgisayar ve Notebook  Alım Satımı
Ümraniye 2. El Bilgisayar ve Notebook  Alım Satımı

Ümraniye 2. El Bilgisayar ve Notebook  Alım Satımı

Ümraniye 2. El Bilgisayar ve Notebook  Alım Satımı

Ümraniye  2. El Notebook ve Bilgisayar Pazarı

 

Ümraniye Bilgisayar Tamiri Teknik Servis ve 2. El Bilgisayar Ve Notebook Alım Satımı

Eğer ikinci el bilgisayar, notebook, laptop veya tabletimi satmak istiyorum ve bunun içinde güvenilir ve cihazımın değerini ödeyecek bir firma arıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz, Bilişim Pasajındasınız.

Yeni bilgisayar almış olup eski bilgisayarını satmak isteyen yada artık bilgisayar ile işi olmayıp 2. el bilgisayar alan yerler arıyorsanız doğru yerdesiniz. İkinci El Bilgisayar ve Laptop  firmamız, İkinci el alım işlemlerinde aynı gün ekspertiz yaparak en uygun rakamları belirliyor ve değerinde satın alım işlemi yapıyoruz.
Satın aldığımız ürünlerinizin ödemesini aynı gün yapıyoruz. Yaptığımız ekspertiz ve testler sayesinde bilgisayarlarınızı gerçek değerinde hemen nakde çevirebilirsiniz.
İkinci el teknolojik ürünler alım satımı yapan firmamız 15 yıldır bu sektörde deneyimleri ile adından sıkça söz ettiriyor. Özellikle ikinci el bilgisayar, laptop alım satımı yaparak teknoloji sektöründe geri dönüşüme ciddi katkılar sağlıyoruz. Sizler de ikinci el bilgisayar temin etmek istiyorsanız ya da bilgisayarınızı elden çıkarmak istiyorsanız bizimle Telefon yada whatsapp üzerinden bizler ile iletişime geçerek ortalama ücret alabilirsiniz. İletişime geçtiğiniz zaman bilgisayarınızın özelliklerini tam belirtmelisiniz ki sizlere en yakın ücreti verebilelim. Eğer özelliklerini bilmiyorsanız whatsapp üzerinden bizlere resimlerini gönderebilirsiniz.

 

iletişim: 0216 335 5857

WhatsApp: 0555 978 52 36

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın!