Başlangıç / CEPTELEFON / Ümraniye 2. El Tablet Alım Satımı
2.eltablet
ümraniye. 2el-tablet

Ümraniye 2. El Tablet Alım Satımı

Ümraniye 2. El Tablet Alım Satımı

Ümraniye 2. El Tablet Pazarı

 

 

 

 

Ümraniye 2. El Tablet Alım Satımı

Eğer ikinci el cep tabletimi satmak istiyorum ve bunun içinde güvenilir ve cihazımın değerini ödeyecek bir firma arıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz, Bilişim Pasajındasınız.

Yeni tableti olup eski tabletini satmak isteyen yada tablet modelimi yükseltmek istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz.  İkinci el alım işlemlerinde aynı gün ekspertiz yaparak en uygun rakamları belirliyor ve değerinde satın alım işlemi yapıyoruz.
Satın aldığımız ürünlerinizin ödemesini aynı gün yapıyoruz. Yaptığımız ekspertiz ve testler sayesinde tabletinizi gerçek değerinde hemen nakde çevirebilirsiniz.
İkinci el teknolojik ürünler alım satımı yapan firmamız 15 yıldır bu sektörde deneyimleri ile adından sıkça söz ettiriyor. Teknolojik ürün alım satımı yaparak teknoloji sektöründe geri dönüşüme ciddi katkılar sağlıyoruz. Sizler de ikinci el tablet temin etmek istiyorsanız ya da tabletinizi elden çıkarmak istiyorsanız bizimle Telefon yada whatsapp üzerinden   iletişime geçerek ortalama ücret alabilirsiniz.  Eğer özelliklerini bilmiyorsanız whatsapp üzerinden bizlere resimlerini gönderebilirsiniz.

 

iletişim: 0216 335 5857

WhatsApp: 0555 978 52 36

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın!