Başlangıç / Cep Telefonu / Samsung Galaxy M20 Ekran ve Batarya Değişimi
Samsung Galaxy M20

Samsung Galaxy M20 Ekran ve Batarya Değişimi

Samsung Galaxy M20 Ekran ve Batarya Değişimi

 

Samsung Galaxy M20

 

Samsung Galaxy M20 Batarya Değişimi

Galaxy M20 cihazı 5000mAH güçlü bir bataryaya sahip fakat bu bataryada her batarya gibi bir süre sonra ömrünü bitirir ve bataryanın değişmesi gerekir. Batarya değişimlerinde cihaza hiçbir şekilde format atılmaz dolayısıyla bilgilerinizi kaybetmemiş olursunuz.

 

Samsung Galaxy M20 Ekran Değişimi

Galaxy M20 ekran değişiminin ardından cihazınızın performansı artar. Cihazınızın dokunmatik hızı ve hassasiyeti ile ekran görüntü ve çözünürlük kalitesi ilk günkü haline geri döner. Ekran değişiminde cihaza format atılmaz. Telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, fotograflar, kişisel ayarlarınız ve uygulamalarınız silinmez.

 

Samsung Galaxy M20

 

Ümraniye Samsung Cep Telefonu Tamiri, her model cihazların onarımı ve parça değişiminde profesyonel bir performans sergilemektedir. Güney Kore tarafından üretilen Android işletim sistemine sahip bu akıllı cihazlar, tüm dünyaya hızlı bir şekilde devam etmektedir. Büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan cep telefonları, elektronik anlamda da oldukça sağlam bir teknolojiye sahip! Günlük yaşamın vazgeçilmezleri arasında yerini alan Samsung cep telefonları, Türkiye’de de yoğun talep görmektedir. Ümraniye Samsung cep telefonu tamir firmaları, model fark etmeksizin meydana gelen arızalanmaları en kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılmasında aktif rol oynamaktadır. Samsung telefonlarda en sık meydana gelen arızalar şu şekildedir;

  • Telefonun kendi kendine açılıp kapanması
  • Şarj soketinin bozulması
  • Telefon bataryasının çabuk bitmesi
  • Wifi etkinleştirildiğinde telefonun donması
  • Ekran kırılması
  • Donma ve kasma problemleri

 

Samsung Galaxy M20

 

Samsung Galaxy M20 Ekran ve Batarya Değişimi profesyonel ekipmanlar ile alanında uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Galaxy M20 özelliklerinden dolayı tercih edilmektedir. Ekran Teknolojisi olarak PLS teknolojili ekran tercih edilmiştir. 32GB Hafızalı versiyonda 3GB RAM64GB Hafızalı versiyonda 4GB RAM bulunmaktadır. İşlemci olarak Samsung Exynos 7 Series 7904 1.8GHz İşlemciye yer verilmiştir. Kamera çözünürlüğü 13 Mp ikinci arka kamera 5 Mpön kamerada ise 8Mp tercih edilmiştir.

 

Cihazımı Size Nasıl Gönderebilirim ?

Arızalı cihazınızı ücretsiz olarak Bilişim Pasajına gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan cihazınız uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde tamiri yapılır ve sizlere tekrar ücretsiz olarak geri gönderimi sağlanır, eğer bizden memnun kaldıysanız yorum yapmanızı öneririz.

 

Sistem Nasıl Çalışır ?

sistem nasıl işler

 

İletişim Bilgileri

Adres : Atatürk Mah. Güler Sok.  No:9/A Ümraniye/ İstanbul

GSM : 0555 978 52 36

Diğer Web Sitelerimiz;

Tamir Pasajı | Bilgisayar Alışveriş

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone

Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone

İçindekiler1 Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone 1.0.0.1 iPhone Ekran Değiştirme1.0.0.2 iPhone Pil Tamiri Hizmeti Ümraniye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın!