Başlangıç / Cep Telefonu / Samsung Galaxy A01 Ekran ve Pil Değişimi
Samsung Galaxy A01

Samsung Galaxy A01 Ekran ve Pil Değişimi

Samsung Galaxy A01 Tamiri Ümraniye

 

Samsung Galaxy A01

 

Samsung Galaxy A01 ekran değişimi, alanında uzman kişiler tarafından profesyonel ekipmanlar ile yapılır. Cihaz 5.7 inçlik damla çentikli TFT-LCD bir ekrana sahiptir. Türkiye ekonomisine kıyasla uygun bir fiyata satışa çıkarılmıştır. İşlemci tarafında 1.95 GHz hızında Qualcomm Snapdragon 439 tercih edilmiştir. 13+2 MP 2 adet arka kameraya, 5 MP ön kameraya sahiptir, f2.4 diyafram değerine sahiptir. Tamamen plastik bir gövdeye sahiptir. 3000 mAh batarya kapasitesine sahiptir

 

Samsung Galaxy A01

 

Bu hatalardan birçoğu kullanıcı kaynaklı olsa da bazıları üretimle alakalıdır. Üretim yani fabrika çıkışı sorunlu olarak meydana gelmiş olan arızaların çözümlenmesinde garanti seçeneğinin kullanılması mümkündür. Kullanıcılardan kaynaklanan hatalarda ise garanti kapsam dışı kalacaktır.

Cihazımı Size Nasıl Gönderebilirim ?

Arızalı cihazınızı ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan cihazınız uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde tamiri yapılır ve sizlere tekrar ücretsiz olarak geri gönderimi sağlanır.

 

 

Samsung Galaxy A01 cihazı 3000 mAh‘lik uzun süre kullanılabilir bir bataryaya sahiptir fakat bu bataryaların bir süre sonra ömrü biter ve cihazın şarjı daha hızlı bitmeye başlar, eğer orijinal bataryanın yerine çıkma veya yan sanayi bir batarya takılırsa bataryanın patlama riski oldukça yüksektir. Batarya değişimi Bilişim Pasajında profesyonel ekipmanlar ile titizlikle yapılır.

Ekran değişimi kısmında cihazın ekranı çizilmelere karşı dayanıklıdır fakat telefon yüksek bir yerden düşerse veya bir darbe alırsa ekranı yüksek ihtimalle kırılır. Kırık ekranlı telefonu kullanmak parmaklarınıza ve elinize zarar verebilir o yüzden ekranın değiştirilmesi gerekir. Bilişim Pasajında hem dış hem iç ekran değişimi profesyonel ekipmanlar ile yapılır.

 

Samsung Galaxy A01 Batarya

 

Ümraniye Samsung Cep Telefonu

Ümraniye Samsung cep telefonu servis hizmetleri kapsamında, aksan değişimi ve yazılım problemleri kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılmaktadır. İstanbul genel olarak ekonomik anlamda yaşanması en maliyetli şehirler arasında yer alıyor. Burada yaşayan insanların olası telefon arızalarını gidermeleri için genellikle ekonomik anlamda da çok uygun olan Ümraniye Cep Telefonu servislerini tercih ettikleri görülmektedir. Ümraniye bölgesinde telefon tamiri yaptırmak isteyenler internet üzerinden ve servislerin online sayfaları üzerinden gerekli tüm iletişim bilgilerine ulaşmaları mümkündür. Özellikle de Samsung telefonlar için firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

 

Sistem Nasıl Çalışır ?

sistem nasıl işler

 

İletişim Bilgileri

Adres : Atatürk Mah. Güler Sok.  No:9/A Ümraniye/ İstanbul

Tel : 0216 335 58 57 – Gsm : 0555 978 52 36

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Samsung A31

Samsung Galaxy A31 Ekran ve Pil Değişimi

SAMSUNG GALAXY A31 EKRAN VE PİL DEĞİŞİMİ -ÜMRANİYE-       Samsung Galaxy A31 cihazında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın!