Başlangıç / Cep Telefonu / Samsung Ekran Değişimi Ümraniye
Samsung Ekran Değişimi Ürmaniye

Samsung Ekran Değişimi Ümraniye

Samsung Ekran Değişimi Ümraniye

Samsung ekran değişimi, Samsung ekran üzerinde meydana gelen hasarlar sonucu dokunmatik özelliğinin kaybolması veya kırıklar sebebiyle telefonda kötü bir görüntü oluşması söz konusu olabilir. Bilişim Pasajı olarak Samsung ekran değişim işlemlerini profesyonel ekipmanlar ile uzman personelimizle gerçekleştirmekteyiz.  

Samsung Ekran Değişimi Ümraniye

 

Samsung Ekran Değişim Fiyatı

Samsung ekran değişim fiyatı için Bilişim Pasajı web sitemizde yer alan telefon marka model bilgisi girerek bilgi alabileceğiniz gibi ayrıca iletişim kanallarından model bilgisini iletmeniz durumunda fiyat bilgisi size bildirilecektir.

Ekran Değişiminden Sonra Bilgilerim Silinir mi?

Samsung ekran değişim işlemi donanımsal arızalar içerisinde yer almaktadır. Parça değiştirildikten sonra kontroller yapılır ve kişisel bilgilerinize erişilmeden teslim edilir. Diğer donanımsal arızalarda olduğu gibi telefonunuzun içeriğine dokunulmamaktadır.

Ekran mı Değişmesi Gerekiyor Cam mı?

Ümraniye Samsung cam değişimi ile ekran değişimi birbirinden farklı iki durumdur. Samsung cam değişimi çatlak, çizik problemlerinde yapılmaktadır. Samsung ekran değişimi ise oluşan hasarlar nedeniyle dokunmatik sisteminin çalışmaması sorunu olan telefonlarda yapılması gereken işlemlerdendir.

Ekran Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Bilişim Pasajı bünyesindeki servis personelimiz tarafından gerçekleştirilen Samsung ekran değiştirilmesi işlemi ortalama 20 ve 30 dakika gibi bir süre almaktadır.

Orijinal Ekran İle Yan Sanayi Ekran Arasındaki Farklar Nelerdir?

Samsung orijinal ekran ve A kalitedeki yan sanayi ürün arasında pek fark olmamaktadır. İsteyen müşterilerimiz orijinal parça yerine yan sanayi ekranı tercih etmeleri hâlinde kırık ekran yan sanayi ekranla değişmektedir. Yeni ekranın orijinal veya yan sanayi olucağını siz belirlersiniz.  

Samsung Ekran Değişimi Ümraniye

 

Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Samsung ekran değişimi yapıldıktan sonra müşteri kaynaklı sorunlar haricinde 6 ay garanti hakkınız vardır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilişim Pasajı – Samsung Ekran Özel Servisi

Samsung ekran değişim işlemi alanında uzman teknik servisimizce kısa sürede yapılmaktadır. 20 yıllık tecrübe ile sizlerin uygun fiyata kaliteli hizmet almanızı sağlayarak müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz.

Bu kapsamda 6 ay garantili olarak Samsung telefonunuzun ekran değişim işlemini gerçekleştirmekteyiz.

GSM : 0555 978 52 36

Diğer Web Sitelerimiz;

Tamir Pasajı | Bilgisayar Alışveriş

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone

Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone

İçindekiler1 Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone 1.0.0.1 iPhone Ekran Değiştirme1.0.0.2 iPhone Pil Tamiri Hizmeti Ümraniye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın!