Başlangıç / Cep Telefonu / Redmi Note 6 Pro Batarya Değişimi

Redmi Note 6 Pro Batarya Değişimi

 Redmi Note 6 Pro Batarya Değişimi

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Batarya Değişimi

 

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Batarya Değişimi profesyonel ekipmanlar ile alanında uzman kişiler tarafından batarya değişimleri yapılmaktadır. Kontrol edilip size teslim edilmektedir. Herhangi bir batarya şişmesi veya batarya kaynaklı arızaların tümü bayimiz tarafından bakılmaktadır. Bir önceki yazımızda verdiğimiz tamir hizmetleri hakkında bilgi vermiştik ordan sizin gördüğünüz sorunlara bakabilirsiniz. Bu yazıda batarya sorunlarını ele alıcaz. Bu sorunlar dışında başka sorunlar varsa önceki yazımıza bakmak için tıklayın

Xiaomi Redmi Note 6 Pro genellikle olan batarya sorunları ?

  • Xiaomi Redmi Note 6 Pro bataryanın aşırı derecede ısınma sorunu.
  • Xiaomi Redmi Note 6 Pro bataryanın şişmesi sorunu.
  • Xiaomi Redmi Note 6 Pro bataryanın ömrünü tamamlaması.
  • Xiaomi Redmi Note 6 Pro yan sanayi batarya sorunları.
  • Xiaomi Redmi Note 6 Pro Akımın Düşmeşi.

 

Redmi Note 6 PRO

 

 

Sorunların çözümü ne peki ?

  • Üstte belirtilen sorunların çözümü ise bataryanın değiştirilmesidir.

 

 

Redmi Note 6 Pro Batarya

Bu hatalardan bazıları kullanıcı kaynaklı olsa da birçoğu üretimle alakalıdır. Üretim yani fabrika çıkışı sorunlu olarak meydana gelmiş olan arızaların çözümlenmesinde garanti seçeneğinin kullanılması mümkündür. Kullanıcılardan kaynaklanan hatalarda ise garanti kapsam dışı kalacaktır.

peki başka il ya da ilçede oturuyorsam nasıl size gönderebilirim ?

Arızalı cihazınızı ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan cihazınız uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde tamiri yapılır ve sizlere tekrar ücretsiz olarak geri gönderimi sağlanır. Altta iletişim bilgilerimiz bulunmaktadır.

 

 

Ümraniye Xiaomi Redmi Note 6 Pro Cep Telefonu

Ümraniye Xiaomi Redmi Note 6 Pro Batarya Değişimi cep telefonu servis hizmetleri kapsamında, aksan değişimi ve yazılım problemleri kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılmaktadır. İstanbul genel olarak ekonomik anlamda yaşanması en maliyetli şehirler arasında yer alıyor. Burada yaşayan insanların olası telefon arızalarını gidermeleri için genellikle ekonomik anlamda da çok uygun olan Ümraniye Cep Telefonu servislerini tercih ettikleri görülmektedir. Ümraniye bölgesinde telefon tamiri yaptırmak isteyenler internet üzerinden ve servislerin online sayfaları üzerinden gerekli tüm iletişim bilgilerine ulaşmaları mümkündür. Özellikle de Xiaomi telefonlar için firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

Sistem Nasıl Çalışır ?

sistem nasıl işler

 

İletişim Bilgileri

Adres : Atatürk Mah güler sok  No:9/A Ümraniye/İstanbul

Gsm : 0555 978 52 36

Diğer Web Sitelerimiz;

Tamir Pasajı | Bilgisayar Alışveriş

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone

Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone

İçindekiler1 Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone 1.0.0.1 iPhone Ekran Değiştirme1.0.0.2 iPhone Pil Tamiri Hizmeti Ümraniye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın!