Başlangıç / Cep Telefonu / iPhone XR Tamiri Ümraniye
ıphone 11

iPhone XR Tamiri Ümraniye

iPhone XR Ekran ve Tamiri Ümraniye

 

 

 

 

iPhone XR tamiri profesyonel ekipmanlar ve alanında uzman kişiler tarafından yapılır, testleri yapılıp size teslim edilmektedir. iPhone XR Türkiye alım gücüyle zor alınsa da performansıyla verdiğiniz paraya kesinlikle değecek bir cihazdır.

Suya ve toza dayanıklıdır. Güvenlik olarak Face ID kullanılmıştır, parmak izi okuyucu bulunmamaktadır.

 

iPhone XR

 

 

iPhone XR‘da en sık karşılaşılan sorunlar şunlardır;

  • Görüntünün karıncalanması ya da gidip gelmesi.
  • Telefonun normal seviyesinden çok daha yüksek oranda sadece kullanıma bağlı olarak ya da şarj esnasında ısınması.
  • Şarj soketinin verimli çalışmaması.
  • Yan sanayi parçaları nedeniyle bataryanın ısınarak zarar görmesi.

 

Hafıza olarak 64GB, 128GB ve 256GB hafıza seçimi vardır. 3GB rami bulunmaktadır. İşlemci olarak 6 çekirdekli Apple A12 Bionic işlemci kullanılmıştır. Ekran teknolojisi olarak IPS LCD ekran ve çentikli ekran kullanılmıştır. Kamerası 12 Mp ön kamera ise 7 Mp olduğundan güzel fotoğraf çekimleri yapabilirsiniz.

 

 

iPhone XR

 

 

Ümraniye iPhone Cep Telefonu

Ümraniye iPhone cep telefonu servis hizmetleri kapsamında, aksan değişimi ve yazılım problemleri kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılmaktadır. İstanbul genel olarak ekonomik anlamda yaşanması en maliyetli şehirler arasında yer alıyor. Burada yaşayan insanların olası telefon arızalarını gidermeleri için genellikle ekonomik anlamda da çok uygun olan Ümraniye Cep Telefonu servislerini tercih ettikleri görülmektedir. Ümraniye bölgesinde telefon tamiri yaptırmak isteyenler internet üzerinden ve servislerin online sayfaları üzerinden gerekli tüm iletişim bilgilerine ulaşmaları mümkündür. Özellikle de iPhone telefonlar için firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

 

iPhone XR Arızalı Ekran Nasıl Belli Olur ?

Telefonun ekranının belirli bölgelerinde oluşan kırıkların parçalarından kaynaklı, temassızlık olması durumunda telefonun kullanımını aksatacağını bilmelisiniz. Ayrıca ekranda kırık olmadan da telefonun düşmesi sonucu temassızlık yaşanması, ekranda boydan boya ya da soldan sağa renk kaymaları, kararmaları yaşanması ekran değişimi için belirli sorunlardır. Ekranda, hayalet ekran olarak adlandırdığımız ekran değişimleri esnasında bir önceki ekranın hayalet görüntüsünün de kalması durumları yaşanması bizlere ekranda yine problem olduğunu gösterir. Görüntünün gelip gittiğiyle de karşılaşıyorsanız bu da ekranın acilen değiştirilmesi yönünde bir uyarıdır.

 

Sistem Nasıl Çalışır ?

sistem nasıl işler

 

İletişim Bilgileri

Adres : Atatürk Mah güler sok  No:9/A Ümraniye/istanbul

Gsm : 0555 978 52 36

 

 Diğer Web Sitelerimiz

Tamir Pasajı      –      Bilgisayar Alışveriş

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone

Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone

İçindekiler1 Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone 1.0.0.1 iPhone Ekran Değiştirme1.0.0.2 iPhone Pil Tamiri Hizmeti Ümraniye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın!