Başlangıç / Cep Telefonu / İphone SE Ekran ve Pil Değişimi Ümraniye
iPhone SE 2020

İphone SE Ekran ve Pil Değişimi Ümraniye

İphone SE Ekran ve Pil Değişimi

 

iPhone SE 2020

 

Ümraniye iPhone SE Tamiri telefon servis hizmetleri kapsamında, aksan değişimi ve yazılım problemleri kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılmaktadır. İstanbul genel olarak ekonomik anlamda yaşanması en maliyetli şehirler arasında yer alıyor. Burada yaşayan insanların olası telefon arızalarını gidermeleri için genellikle ekonomik anlamda da çok uygun olan Ümraniye Cep Telefonu servislerini tercih ettikleri görülmektedir. Ümraniye bölgesinde telefon tamiri yaptırmak isteyenler internet üzerinden ve servislerin online sayfaları üzerinden gerekli tüm iletişim bilgilerine ulaşmaları mümkündür. Özellikle iPhone telefonlar için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kamera Özellikleri

Ön Kamera

Telefonun arkasına baktığımızda 1 adet kamera bulunmaktadır. Kamera 12Mp diyafram açıklığı ise F1.8 tercih edilmiştir. Gece Modu, Portre Modu, Live Photos, Hybrıd IR Filtresi, Sesli Komut, 6 elementli lens gibi çok fazla özellikler barındırmaktadır.

Arka Kamera

Telefonun önüne baktığımızda 1 adet kamera bulunmaktadır. Çözünürlüğü 7Mp diyafram açıklığı ise F2.2 olarak tercih edilmiştir. Gece Modu, Portre Modu, Live Photos, Back-illuminated Sensor (BSI) gibi çok fazla özellikler barındırmaktadır.

 

 

iPhone SE Batarya Değişimi

iPhone SE cihazı 1821mAH bir bataryaya sahip fakat bu bataryada her batarya gibi bir süre sonra ömrünü bitirir ve bataryanın değişmesi gerekir. Batarya değişimlerinde cihaza hiçbir şekilde format atılmaz dolayısıyla bilgilerinizi kaybetmemiş olursunuz.

 

iPhone SE Ekran Değişimi

iPhone SE ekran değişiminin ardından cihazınızın performansı artar. Cihazınızın dokunmatik hassasiyeti ile ekran görüntü ve kalitesi ilk günkü haline geri döner. Ekran değişiminde cihaza format atılmaz. Telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, fotograflar, kişisel ayarlarınız ve uygulamalarınız silinmez.

 

iPhone SE

 

Cihazımı Size Nasıl Gönderebilirim ?

Arızalı cihazınızı ücretsiz olarak Bilişim Pasajına gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan cihazınız uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde tamiri yapılır ve sizlere tekrar ücretsiz olarak geri gönderimi sağlanır, eğer bizden memnun kaldıysanız yorum yapmanızı öneririz.

 

Sistem Nasıl Çalışır ?

sistem nasıl işler

 

İletişim Bilgileri

Adres : Atatürk Mah. Güler Sok.  No:9/A Ümraniye/ İstanbul

GSM : 0555 978 52 36

Diğer Web Sitelerimiz;

Tamir Pasajı | Bilgisayar Alışveriş

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone

Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone

İçindekiler1 Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone 1.0.0.1 iPhone Ekran Değiştirme1.0.0.2 iPhone Pil Tamiri Hizmeti Ümraniye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın!