Başlangıç / Cep Telefonu / iPhone 12 Ekran ve Pil Değişimi
iPhone 12 Ekran ve Pil Değişimi

iPhone 12 Ekran ve Pil Değişimi

iPhone 12 Ekran ve Pil Değişimi

 

iPhone 12

 

iPhone 12 ekran ve pil değişimi profesyonel ekipmanlar ve alanında uzman kişiler tarafından yapılmakta testleri yapılıp size teslim edilmektedir. Güncel telefon olmasından ve güncelleme aldığından dolayı tutulan bir telefondur ve performans konusunda sizi üzmez. Çerçevesiz ve çizilmeye dayanıklı ekran teknolojisi kullanılmıştır. İşlemci  olarak Apple A14 Bionic kullanılmakta ve 2.99GHz hızındadır. tüm hafızalı modellerde 4GB RAM bulunmaktadır.

 

iPhone 12 Batarya Değişimi

iPhone 12 cihazı 2815 mAH güçlü bir bataryaya sahip fakat bu bataryada her batarya gibi bir süre sonra ömrünü bitirir ve bataryanın değişmesi gerekir. Batarya değişimlerinde cihaza hiçbir şekilde format atılmaz dolayısıyla bilgilerinizi kaybetmemiş olursunuz.

 

iPhone 12 Ekran Değişimi

iPhone 12 ekran değişiminin ardından cihazınızın performansı artar. Cihazınızın dokunmatik hızı ve hassasiyeti ile ekran görüntü ve çözünürlük kalitesi ilk günkü haline geri döner. Ekran değişiminde cihaza format atılmaz. Telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, fotograflar, kişisel ayarlarınız ve uygulamalarınız silinmez.

 

iPhone 12

 

iPhone 12 Tamiri telefon servis hizmetleri kapsamında, aksan değişimi ve yazılım problemleri kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılmaktadır. İstanbul genel olarak ekonomik anlamda yaşanması en maliyetli şehirler arasında yer alıyor. Burada yaşayan insanların olası telefon arızalarını gidermeleri için genellikle ekonomik anlamda da çok uygun olan Ümraniye Cep Telefonu servislerini tercih ettikleri görülmektedir. Ümraniye bölgesinde telefon tamiri yaptırmak isteyenler internet üzerinden ve servislerin online sayfaları üzerinden gerekli tüm iletişim bilgilerine ulaşmaları mümkündür. Özellikle iPhone telefonlar için firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

iPhone 12 Ekran ve Pil Değişimi

Cihazımı Size Nasıl Gönderebilirim ?

Arızalı cihazınızı ücretsiz olarak Bilişim Pasajına gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan cihazınız uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde tamiri yapılır ve sizlere tekrar ücretsiz olarak geri gönderimi sağlanır, eğer bizden memnun kaldıysanız yorum yapmanızı öneririz.

 

Sistem Nasıl Çalışır ?

sistem nasıl işler

 

İletişim Bilgileri

Adres : Atatürk Mah. Güler Sok.  No:9/A Ümraniye/ İstanbul

Tel : 0216 335 58 57  GSM : 0555 978 52 36

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Xiaomi Mi Note 10

Xiaomi Mi Note 10 Ekran ve Pil Değişimi

İçindekiler1 Xiaomi Mi Note 10 Ekran ve Pil Değişimi1.1 Sistem Nasıl Çalışır ?1.2 Cihazımı Size …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın!