Başlangıç / Bilgisayar / İkinci El Bilgisayar Ümraniye

İkinci El Bilgisayar Ümraniye

İkinci El Bilgisayar Ümraniye

İkinci el bilgisayar, Ümraniye semtinde pek yaygın değildir fakat bazı teknik servisler ellerine geçen laptopların genel kontrollerini detaylı bir şekilde yapıp satışa çıkarırlar. İkinci el laptop alırken laptopu sizin de kontrol etmeniz daha sağlıklı olur. Eğer kontrol etmezseniz ileride bilgisayarınızda hatalarla karşılaşabilirsiniz. İleride bu hatalarla karşılaşmamak için laptopun tüm ayrıntılarını detaylıca kontrol edin. İkinci el bilgisayar satın alırken satıcıyla iletişiminizi sıkı tutmanız önemlidir. Bilgisayarın başına herhangi bir şey gelirse anında satıcıyla iletişime geçip sorununuzu çözmeye çalışırsınız.

İkinci el bilgisayar alım satımında Ümraniye bölgesinde popüler olan Bilişim Pasajı 20 yıla yakın süredir siz müşterilerimize hizmet veriyor. Bilgisayar, tablet, telefon ve birçok teknolojik aletin tamirinin yapıldığı teknik servisimizde tamir haricinde masaüstü ve dizüstü bilgisayar satışları yapılmaktadır. İkinci el bilgisayar ve telefonlarımız detay ve ayrıntılarıyla kontrol edildikten sonra satışa çıkarılır.

 

İkinci el bilgisayar

 

2. El Laptop Alım Satım

Asus, Acer, Hp, Casper, Dell ve diğer marka 2.el laptop alım satım yapan yerler Ümraniye bölgesinde sadece teknik servisler, teknoloji dükkanlarıyla kalmamakla birlikte seyyar olarak yapılmaya başlamıştır fakat seyyar satıcılardan laptop alırsanız bir daha bu kişiyle iletişim kurmakta zorluk çekebilirsiniz.

2. el laptop alım satım işlerinde risk alarak çalışmanız gerekmektedir. Eğer bir laptopu alıp tamir ettikten sonra satmak istiyorsanız önceden kâr zarar hesaplamalarınızı yapmanız ekonominiz için iyi olur.

 

İkinci el bilgisayar

 

2. El Bilgisayar Alışverişi

2. El bilgisayar alışverişi yaparken bilgisayarlardan anlayan bir kişiyi yanınızda bulundurmanız sizin için önemlidir. Kimse hasarlı veya bozuk bir bilgisayarı satın almak istemez. Yanınızda uzman bir kişi olursa bilgisayarı almadan önce detaylı bir şekilde inceleyip vereceğiniz fiyata değip değmediğini size söyler ve ona göre satıcıya yerinde bir teklifte bulunabilirsiniz. Bilgisayarınızı Bilişim Pasajı’na getirdiğinizde sizlere yerinde bir teklif vererek hem sizi zarara sokmamaya çalışırız hem de bizim zarara gireceğimiz bir teklif vermemeye çalışırız.

Daha fazla bilgi için bilgisayaralisveris.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

İkinci el bilgisayar

 

Diğer Web Sitelerimiz;

Tamir Pasajı | Bilgisayar Alışveriş

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Bilgisayar Tamiri Ümraniye

İçindekiler1 Bilgisayar Tamiri Ümraniye1.1 Laptop Tamiri Fiyatları1.2 Bilgisayar Performansını Yükseltmek Bilgisayar Tamiri Ümraniye     …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın!