Başlangıç / Cep Telefonu / Huawei Tamir Ümraniye

Huawei Tamir Ümraniye

Son yılların en çok satış yapan akıllı telefon markalarından birisi olan Huawei cep telefonları, tüm Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de oldukça fazla tercih edilmektedir. Günümüzde yaygınlaşan Corona Virüsü ile birlikte hayatımızın parçası olan akıllı telefonlar bütün teknolojik aletlerde olduğu gibi tozlanmadan, düşürmeden vs. telefon bozulabiliyor. Bu gibi problemleri önlemek için telefon kılıfı ve kırılmaz cam takabilirsiniz. Bilişim Pasajı olarak ekranı kırık telefonları tamir ettikten sonra kırılmaz cam hediye etmekteyiz. (bu durum telefon modeline göre değişmektedir.) Huawei Tamir Ümraniye

Huawei Tamir Ümraniye

 

Kolay arızalanan çoğu akıllı telefonlara nazaran daha sağlam olan Huawei marka telefonlar zamanla ufak ufak düşürmeler, küçük sıvı temasları ve tozlanmalar ile hemen arızalanmasa da bu maddeler zamanla telefonda yer edeceği için telefon stabil çalışmaz. Biz Bilişim Pasajı olarak telefonunuzdaki bozulmaları, ekran kırıklarını, batarya şişmelerini, batarya ömrünün tükenmesi, şarj soketinin çalışmaması gibi sorunları profesyonel teknik ekibimiz sayesinde kolaylıkla çözüyoruz.

Huawei marka telefonların tamir fiyatları değişkenlik gösterebilir. Bu sebepten ötürü telefon modelinizi bize söyleyerek tahmini bir fiyat belirtebiliriz size. Bize ulaşmak için web sitemizin iletişim sayfasındaki cep telefonu numarasını kullanabilirsiniz.

Huawei Tamir Fiyatları

Huawei Tamir Fiyatları Ümraniye

Ümraniye  Huawei Tamir Fiyatları? Huawei marka telefonların çok fazla modeli bulunmamaktadır. Bu modellerin bazıları yüksek teknolojiye, bazıları ise standart özelliklerde olup uygun fiyatlı olmaktadır. Telefonun fiyatına göre paha biçilen parça fiyatları oldukça değişkenlik göstermektedir. Parça fiyatı + işçilik olarak sizlere fiyat vermekteyiz.

Uygun çevrenizden ya da internetten güzel bir araştırma yapıp kafanızda oluşturduğunuz ortalama fiyat sonucu, diğerlerine göre daha ucuz fiyatta telefon tamiri yaptığımızı fark edeceksiniz. Ümraniye ve çevre ilçelerden firmamıza gelerek akıllı telefonunuzu uygun fiyata tamir ettirebilirsiniz.

huawei tamir fiyatları ümraniye

 

Huawei Tamir İçin İletişim

Bilişim Pasajı web sitesinin iletişim sayfasından ilgili numara ve adresten bize ulaşabilirsiniz. Huawei markasında önde gelen firmamız Google arama sonuçlarında da ön sıralarda çıkmaktadır. Bu da kullanıcıların bize olan ilgisini göstermektedir. Huawei marka cihazınızın garantisi yoksa ya da garanti sorunu çözmüyorsa biz size en iyi özel servisi sunmaktayız.

 

Diğer Web Sitelerimiz;

Tamir Pasajı | Bilgisayar Alışveriş

İletişim sayfamıza hızlıca gitmek için buraya tıklayınız.

 

 

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone

Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone

İçindekiler1 Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone 1.0.0.1 iPhone Ekran Değiştirme1.0.0.2 iPhone Pil Tamiri Hizmeti Ümraniye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın!