Başlangıç / Cep Telefonu / Huawei P30 Lite Ekran Değişimi
Huawei P30 Lite

Huawei P30 Lite Ekran Değişimi

Huawei P30 Lite Ekran Değişimi

 

Huawei P30 Lite

 

Huawei P30 Lite cihazının genel tamiri Bilişim Pasajında profesyonel ekipmanlar ile alanında uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılmaktadır. Huawei P30 Lite hem fiyatıyla hem de performansıyla gayet ideal bir telefondur. Hafıza olarak 64GB ve 128GB hafıza 4GB ve 6GB ram bulunmakta işlemci olarak Huawei Kirin 710 2.2GHz hızında işlemci bulunmaktadır. Damla Çentikli Ekran kullanılmaktadır. Kamera çözünürlüğü 48 MP, ikinci kamera 8 MP, üçüncü kamera 2 MP, ön kamera ise 24MP‘dir. Huawei P30 Lite‘ın 3340 mAh pili sevdiğiniz şeylere daha fazla zaman ayırmanıza olanak tanırken, 18W‘a kadar Hızlı Şarj özelliği daha kısa sürede daha fazla şarj sağlar.

 

Huawei P30 Lite

 

Ümraniye Huawei P30 Lite Tamiri telefon servis hizmetleri kapsamında, aksan değişimi ve yazılım problemleri kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılmaktadır. İstanbul genel olarak ekonomik anlamda yaşanması en maliyetli şehirler arasında yer alıyor. Burada yaşayan insanların olası telefon arızalarını gidermeleri için genellikle ekonomik anlamda da çok uygun olan Ümraniye Cep Telefonu servislerini tercih ettikleri görülmektedir. Ümraniye bölgesinde telefon tamiri yaptırmak isteyenler internet üzerinden ve servislerin online sayfaları üzerinden gerekli tüm iletişim bilgilerine ulaşmaları mümkündür. Özelliklede Huawei telefonlar için firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

P30 Lite Eksileri;

  • Cihazın fazla ısınması.
  • Şarjının çabuk bitmesi.
  • Batarya ömrünün kısa olması.
  • Suya dayanıklı olmaması.
  • Toza dayanıklı olmaması.

P30 Lite Artıları;

  • Type-C Hızlı Şarj Desteği.
  • Parmak izi okuyucu bulunur.
  • 60FPS 1080p FULL HD video çekme özelliği.
  • Ekran kasa oranının gayet yüksek olması. (%83.75 )
  • Yüz tanıma desteğinin olması.

Cihazımı Size Nasıl Gönderebilirim ?

Arızalı cihazınızı ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan cihazınız uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde tamiri yapılır ve sizlere tekrar ücretsiz olarak geri gönderimi sağlanır, eğer bizden memnun kaldıysanız yorum yapmanızı öneririz.

 

Sistem Nasıl Çalışır ?

sistem nasıl işler

 

İletişim Bilgileri

Adres : Atatürk Mah. Güler Sok.  No:9/A Ümraniye/ İstanbul

Gsm : 0555 978 52 36

Diğer Web Sitelerimiz;

Tamir Pasajı | Bilgisayar Alışveriş

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone

Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone

İçindekiler1 Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone 1.0.0.1 iPhone Ekran Değiştirme1.0.0.2 iPhone Pil Tamiri Hizmeti Ümraniye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın!