Başlangıç / Cep Telefonu / Huawei P20 Pro Batarya Değişimi Ümraniye

Huawei P20 Pro Batarya Değişimi Ümraniye

Huawei P20 Pro Batarya Değişimi Ümraniye

Huawei P20 Pro Batarya Değişimi Ümraniye

Huawei P20 Pro batarya değişimi profesyonel ekipmanlar ve alanında uzman kişiler tarafından yapılmakta testleri yapılıp size teslim edilmektedir. Güncel telefon olmasından ve güncelleme aldığından dolayı tutulan bir telefondur ve performans konusunda sizi üzmez ve kavisli ve çentikli bir ekran teknolojisi kullanılmıştır. İşlemci olarak kirin 970 kullanılmıştır. İşlemci hızı 2.36GHz 128Gb hafızası ve 6Gb rami bulunmaktadır. Kamerası 40Mp ikinci Kamerası 20Mp Ön Kamerası ise 24Mp’ dir güzel portre fotoğraflar çekebilirsiniz.

Huawei P20 Pro genellikle olan batarya sorunları ?

1Huawei P20 Pro bataryanın aşırı derecede ısınma sorunu.

2Huawei P20 Pro bataryanın şişmesi sorunu.

3Huawei P20 Pro bataryanın ömrünü tamamlaması.

4Huawei P20 Pro yan sanayi batarya sorunları.

5Huawei P20 Pro Akımın Düşmeşi.

 

Huawei P20 Pro Batarya Değişimi

 

Sorunların çözümü ne peki ?

  • Üstte belirtilen sorunların çözümü ise bataryanın değiştirilmesidir.

 

Huawei Batarya

Peki başka il ya da ilçede oturuyorsam nasıl size gönderebilirim ?

Arızalı cihazınızı ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan cihazınız uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde tamiri yapılır ve sizlere tekrar ücretsiz olarak geri gönderimi sağlanır. Altta iletişim bilgilerimiz bulunmaktadır.

 

Huawei P20 Pro

 

Bu hatalardan bazıları kullanıcı kaynaklı olsa da birçoğu üretimle alakalıdır. Üretim yani fabrika çıkışı sorunlu olarak meydana gelmiş olan arızaların çözümlenmesinde garanti seçeneğinin kullanılması mümkündür. Kullanıcılardan kaynaklanan hatalarda ise garanti kapsam dışı kalacaktır.

Ümraniye Huawei P20 Pro Cep Telefonu

Ümraniye Huawei P20 Pro cep telefonu servis hizmetleri kapsamında, aksan değişimi ve yazılım problemleri kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılmaktadır. İstanbul genel olarak ekonomik anlamda yaşanması en maliyetli şehirler arasında yer alıyor. Burada yaşayan insanların olası telefon arızalarını gidermeleri için genellikle ekonomik anlamda da çok uygun olan Ümraniye Cep Telefonu servislerini tercih ettikleri görülmektedir. Ümraniye bölgesinde telefon tamiri yaptırmak isteyenler internet üzerinden ve servislerin online sayfaları üzerinden gerekli tüm iletişim bilgilerine ulaşmaları mümkündür. Özellikle de Huawei telefonlar için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Sistem Nasıl Çalışır ?

sistem nasıl işler

İletişim Bilgileri

Adres : Atatürk Mah güler sok  No:9/A Ümraniye/İstanbul

Gsm : 0555 978 52 36

 

     Diğer Web Sitelerimiz

Tamir Pasajı      –      Bilgisayar Alışveriş

 

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone

Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone

İçindekiler1 Ümraniye Pil ve Ekran Değişimi iPhone 1.0.0.1 iPhone Ekran Değiştirme1.0.0.2 iPhone Pil Tamiri Hizmeti Ümraniye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın!