Başlangıç / Bilgisayar / Bilgisayar Tamiri Ümraniye

Bilgisayar Tamiri Ümraniye

Bilgisayar Tamiri Ümraniye

 

Bilgisayar Tamiri Ümraniye

 

Bilgisayar Tamiri Ümraniye semtinde çoğu teknik servisin hızlı bir şekilde yaptığı bir işlemdir. Bilgisayar tamiri yapan teknik servislerde uzman teknisyenler profesyonel aletlerle işlem yapmalıdır. Bilgisayarınızın klavyesi, ekranı, USB portları veya güç tuşu bozuksa herhangi bir teknik servise gidip tamir işlem sürecini başlatabilirsiniz. Tamir sürecini başlatmak için sizden iletişim numaranız istenir ve işlem bittiğinde sizinle iletişim kurulup tamirin bittiği bildirilir. Anakart tamiri gibi zor işlemleri gün içerisinde tamir etmek çok zordur fakat herhangi bir değişim işlemi güm içerisinde yapılabilir. Bilgisayar Tamiri Ümraniye bölgesinde yapılan en iyi işlemlerden sadece bir tanesidir.

HP, Dell, Asus, Acer, Casper, Lenovo gibi laptop markalarının tamiri Ümraniye dahil İstanbul’un tüm semtlerinde yapılır. Bilişim Pasajı Bilgisayar Tamiri Ümraniye için en popüler yerlerden birisidir ve en profesyonel teknisyenlere sahiptir.

 

Bilgisayar Tamiri Ümraniye

 

Laptop Tamiri Fiyatları

Ekran değişimi, batarya değişimi, güç tuşu değişimi, anakart tamiri gibi birçok hizmetin verildiği yerlerde Laptop Tamiri Fiyatları ucuz olmamakla beraber aşırı pahalı da değildir. Bilişim Pasajı, Ümraniye’nin sayılı en popüler ve en uzman teknisyenlere sahip teknik servislerinden birisidir. Teknisyenlerimiz alanlarının en iyileridir.

Laptop tamirinin en önemli kısmı statik elektriğe dikkat ederek tamiri yapmak. Tamiri yaparken antistatik eldiven ve antistatik bileklik kullanılmasına önem gösteriniz. Bu gereçleri kullanmazsanız dizüstü bilgisayarınıza ciddi manâda zarar verebilirsiniz. Bu gereçleri kullandığınızda ne siz ne bilgisayarınız statik elektriğe uğramaz. Laptop Tamiri Fiyatları için iletiim menüsünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bilgisayar Tamiri Ümraniye

 

Bilgisayar Performansını Yükseltmek

Bilgisayar performansını yükseltmek için eğer boş RAM slotunuz varsa RAM sayısını artırarak bilgisayarınızın performansını artırabilirsiniz. Bilgisayarınızın performansı hâlâ yeterince iyi değilse HDD yerinde SSD takarak bilgisayarınızın performansını ciddi ölçüde artırabilirsiniz. Bunları yaparken bilgisayarınızın içini temizlemeyi unutmayın. Fan temizliği ve termal macun değişikliği 6 ayda bir yapılması gereken bir işlemdir eğer uzun süre bu işlemler yapılmazsa bilgisayarınız ciddi ölçüde yavaşlar ve kullanmaya başladıktan bir süre sonra mavi ekran hatası almaya başlarsınız. Bu işlemlerin hepsini oldukça makul fiyatlarla teknik servisimizde yaptırabilirsiniz.

Diğer Web Sitelerimiz;

Tamir Pasajı | Bilgisayar Alışveriş

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

İkinci El Bilgisayar Ümraniye

İçindekiler1 İkinci El Bilgisayar Ümraniye1.1 2. El Laptop Alım Satım1.2 2. El Bilgisayar Alışverişi İkinci …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın!